niedziela, 17 marca 2013

TOP 10 - Fotografia by Marcin "Brun" Bruniecki

Dzisiaj mam okazje zaprezentować wam TOP 10 zdjęć wykonanym przez znajomego Fotoamatora Marcina Brunieckiego. Po dogłębnej analizie całego PORTFOLIO, wybrałem 10 zdjęć które moim zdaniem są najlepsze, pod względem artystycznym, technicznym jak emocjonalnym. Zapraszam do oglądania.

FACEBOOK - Fotoamator Brun
devianART - Brun126
BLOGSPOT - Fotoamator Brun

 Paulina - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Zdjecię z bardzo fajną dawką emocji, agresywna mina, te kajdanki pokazujące niewole kobiety w rękach mężczyzny, agresywność mówi tutaj sama za siebie.

 Kolejna Paulina - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Zdjęcie z poteżna dawką klimatu, nie mówiące sobą nic, ale przykuwa oko i każe się zastanowić. Można by się doczepić do perspektywy która nie jest idealna, ale dziewczyna swoją mimiką przyciąga uwagę.

  Paulina NR.3 - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Nasz kochany kolega ma chyba jakieś upodobanie do dziewczyn o imieniu Paulina...:)
Zdjecie jest słodkie, ale bardzo dobre, super głębia, klimat, stonowane kolory i niska głebia pasują idealnie do takiego zdjęcia. 

 Agata - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Bardzo delikatne światło które wpada przez okno nadało temu zdjęciu delikatności, która była jak najbardziej wskazana w tym wypadku, przyjemne kolory, dobre kadrowanie pokazało jak w prosty sposób można zrobić ładne zdjęcie.

 Czyłka - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Czyłka to chyba na każdym zdjęciu wychodzi genialnie, możemy go nazwać naszym Kościerskim Ridiculously Photogenic Guy. Nie ma zdjęcia które by mu się nie zrobiło, żeby było słabe...:) To zdjęcie można by użyc do okładki jakiegoś filmu. Bardzo dobre kadrowanie, piekna czerń, odbicia w okularach i dobra mimika złożyły się na całokształt tego zdjęcia. Wróże kariere w modelingu...:)

 Danusia - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Jak dla mnie zdecydowanie TOP 1 całego dotychczasowego całokształtu Marcina. Zdjecie pełne radości, przerysowana obróbka dopasowała się do zacieszonej bużki tej dziewczynki. Radość z życia, zero problemów, słodkie oczka, piękny uśmiech i bardzo dobre wykonanie. Jak dla mnie zdjęcie wyjątkowe.
 Czyłka i Michałko - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Zdjecie z potężnym potencjałem, trudne warunki nie zniechęciły autora do wykonania prostego ale jakże klimatycznego zdjęcia. Coś wspaniałego...

 Luberjack - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Gdyby to obrobić w trochę inny sposób było by zdjęcie na okładkę Bękartów Wojny 2...:)
Szeroki kąt, przerysowane postacie, komiczne miny idealnie wpasowują się komediowe rebelianckie klimaty z odpowiednią dawka komedii. Jest dobrze...:)

 Metal Zombie - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
Zdjecie conajmniej ciekawe, ostre światło, wysoki kontrast, prostota w wykonaniu, ostrość na maskę, niska głebia dały naprawdę ciekawy efekt...

Yesterday Sunset - fot.Marcin "Brun" Bruniecki
 To zdjęcie ma w sobie genialny klimat. Który według mnie nie pochodzi z tego potężnego drzewa a z domu w tle, zachodu słońca i dzikich/dziwnych kolorów.

Marcinowi bardzo dobrze wychodzi fotografia minimalistyczna, małe detale które przy lepszym kadrowaniu mogą stać się naprawdę dobre. Architektura, a raczej elementy architektury to będzię kolejny temat który możliwe że kiedyś zrealizuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz